Shkelqim Berberi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shkelqim Berberi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Shkelqim Berberi është një artist ri i estrades shqipetare qe korri një sukses per një kohë shumë të shkurtër. Shkelqim Berberi qysh i vogel është marre me degen e Artit ne pergjithesi... Ai mori pjese ne festivale te ndryshme, Ndersa vitin e kaluar filloi ne fazen profesionale te mirret me muzike (2016). Gjatesia: 1.79m Pesha: 70Kg Ngjyra e syve: e kafte Ngjyna e flokeve: Te kafte Ngyra e preferuar: e zeze. Shkelqimi studion ne fakulte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mozzi

Seven Saraqi

Anxhelo Koci

J Gashi

Stanaj

Kasso

Gent Fatali

Red Bloody

Jashar Hoxha

Vig Poppa


Tags: Shkelqim Berberi

Krijo Një Kartolinë