Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkelqim Kola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Shkelqim Kola është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2001, Shkelqim Kola publikon albumin "Dashuria S'eshte Shetitje". Në vitin 2007, Shkelqim Kola publikon albumin "Ditari"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDitari (2007)

Dashuria S'eshte Shetitje (2001)

Ku Je

Mos Me Thuaj Se Nuk Vij


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sead Asllani

Arsim Llumnica

Sami Krasniqi

Ali Gërguri

Masar Hoti

Ejup Gimolli

Avni Mehmeti

Lumni Tershana

Besim Nuredini

Agron Pefqeli

Tags: Shkelqim Kola


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet