A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkenda Dubova

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  71
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shkenda Dubova is a popular singer of Pop music. Shknda Dubova ka lindur në Gjilan. Ajo rrjedh nga një familje patriarkale. Është fëmija i madh i prindërve Shaip Dubova dhe nëna Luljeta Dubova (mësuese e biologjisë), si dhe ka një motër Dafina Dubova dhe një vëlla Ardian Dubova. Ka të publikuara disa këngë ku ndër më të famshmet cilësohet "Ditëlindja", e cila u bë edhe hit në atë kohë në vitin 2009 dhe u shpërblye me Çmimin Special Nga Zico Tv në Zhurma Show Awards 2010. Aktualisht jeton në Pri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bubulina Krasniqi

Edita Sopjani

Teuta Kurti

Gentiana Podrimaj

Aurora Susuri

Fjolla Morina

Dafina Dauti

Mjellma Berisha

Monika Salihu

Arlinda Gaxherri


Tags: Shkenda Dubova, Shkenda

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018