Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkenda I Nxjerrë Jashtë Si Kimi Dhe Ciara


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[31-07-2015]
Këngëtarja Shkenda Dubova, ka qenë shumë herë në qendër të vëmendjes së medieve rozë për shkak të operacioneve të shumta në trupin e saj. Pas mollëzave, buzëve, këngëtarja ka bërë ndërhyrje edhe në gjoksin e saj, raporton Indeksonline.

Por siç duket ajo ndihet krenare me format që ka arritur pas ndërhyrjes. E këtë e dëshmon edhe një foto e saj që po qarkullon në rrjete sociale në të cilën ajo ka nxjerrë pothuajse të gjithë gjoksin e saj.

Ajo duket të ketë tentuar ta kopjojë Beyoncen në pamje, derisa në zhveshje është shtyrë me Ciarën dhe Kim Kardashian, të cilat kohë më parë kanë pas foto të stilit të ngjashëm si kjo që ka nxjerrë tash këngëtarja Shkenda.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet