Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Maje N'men” Nga Shkenda Dubova


Nuk ka akoma asnjë votë

[15-11-2015]
Këngëtarja Sheknda Dubova sapo ka plasuar në tregë këngën e saj më të re "Maje n'men" së bashku edhe me videoklip.

Muzika është produkt i Zzap & Chriss, e ndërsa tekstin e ka shkruar reperi Mozzik.

Videoklipi është mjaft interesant dhe është realizuar me regji të Blerdi Malushit
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet