Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkenda Dubova Vazhdon Publikimin E Fotografive Me Të Dashurin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[22-03-2016]
Këngëtarja Shkenda Dubova ka treguar se tash e një kohë është në lidhje dashurie me bzinesmenin e njohur nga Peja Labinot Zeneli.

Ndonëse deri më tani e ka mbajtur sekrete lidhjen e saj ajo tashmë nuk e ka problem të dalë dhe të shëtis me të dashurin e saj.

Në një fotografi që Shkenda kishte postuar në Isntagram ajo kishte vendosur edhe një mbishkrim të tillë ku thuhet se “Tipat po flasin për femra”.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet