Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkendije Mujaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  260
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Shkendije Mujaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pa e perfunduar akoma shkollen fillore ajo ka emigruar ne Zvicer tek tezja e saj , pa familjen e saj. Pra ylli shqiptar ka nje histori teper intersante sepse ajo mori inciativen te jetoje dhe veproje atje me nje guxim shum te madh (ne femijeri). Ajo pra ishte larguar edhe nga tezja saj natyrisht pa deshiren e saj. Ajo gjithmon nuk kishte harruar amanetin e familjes se saj qe ta ruaj nderin dhe historine e familjes se saj. Shkendija esht vajza e H...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

15 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareThis Is The Time (2012)

Plus-Minus (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arlinda Gaxherri

Bleta Mulliqi

Nora Muqaj

Mirsa Kerceli

Jehona Sopi

Bubulina Krasniqi

Monika Salihu

Aida Baraku

Teuta Kurti

Adelina Thaçi


Tags: Shkendije Mujaj, Dyana Dya

Shkendije Mujaj në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet