Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkodra Elektronike - Vaj Si Kenka Ba Dynjaja (Feat. Fanfara Tirana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Come in my boat
welcome mire se vjen
let's cross the sea
in fifty degrees

Come baby come
hajde zemer come
come baby come

Vaj si kenka ba dynjaja
mos me tu ba me kene gjalle
une o i mjeri fukaraja
paskam ndollun o pa ikballe

Gjithe prej hallit
prej sikletit
mu ba borxh me dal me trete
mora rrugen e gyrbetit
selametin o per me gjete

Rrugen mare me lot e lava
der sa mrrita jabanxhi
zemra m'tha gjithmone pse kjava
qysh i vogel o der n'pleqni
Shkodra Elektronike
Featuring: Fanfara Tirana
Publikimi: 04/04/2023
Muzika: Shkodra Elektronike
Produksioni: Shkodra Elektronike
Mastered: Iorie
Video Written & Directed: Kube Studios
Graphics: Pandeli Shatraj
Clothes: TamelShkodra Elektronike - Vaj Si Kenka Ba Dynjaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj Si Kenka Ba Dynjaja".
3. Video është e këngës "Vaj Si Kenka Ba Dynjaja", por nuk këndohet nga Shkodra Elektronike.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkodra Elektronike:


Komente 0