Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  512
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Shkumbin Ismaili është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Shkumbin Ismaili është këngëtar nga Tetova, i cili këndon në stilin e tij unik, formula e tij e shkrirë kombinuar në mënyrë perfekte me disa motive tradicionale që tingëllojnë të përsosura, shfaqjet e tij unike e kanë rritur famën e tij astronomikisht. Në Prill 2006, Shkumbin Ismaili merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ti Largohesh (Jeta Ime)". Në Maj 2007, Shkumbin Ismaili merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Vargjet E Fundit". Më datë 3...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Komente

14 🔥Ndjeva Mall (2020)

★★★★★

Nuk Ta Fal (2017)

★★★★★

Shkurt Dhe Shqip (2012)

★★★★★

Bindem (2008)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (34)

29
23
16
17
12
12
1
12
15
7
16
15
14
6
8
12
14
10
9
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Briz Musaraj

Valon Shehu

Florent Abrashi

Ylber Idrizi

Blerim Lutfiu (Beli)

Ylker Baliu

Miki

Baggeri

Berkan

Qendrim Lutfiu

Tags: Shkumbin Ismaili, Shkumbin Ismajli


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet