A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkumbin Ismaili

Çmallem ➡ Je Me Console

 Shqip ➡  Frengjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: KosovaGold


Çmallem

kam dasht me dit ku je ti
mengjeset mua pse mi ndal
i ftoht jam un tani
dashurin ti kujt ja fal

pyes vehten ku gabova ,
tek parku i vjeter te pres tani
aty un shoh vesen e mengjesit
loti yt me sesht tani

Ref: Dhe ateher un do te bertas
ku je ti o dashuri wooo
mos me ler ne vetmin e enderrave te mia
dua te kem ty perseri wowo
dua tet kem ty perseri

shum dot doja te jem me ty
si dikur ne krah te kisha
tet shtrengoj un si gjithnji
e shtrejta ime dashuri

me mungon cdo dit cdo nat
smund ti ndal lotet e mi
te kerkoj ne cdo vend cdo skaj
dua te jem gjithmon me ty

Ref:
Dhe ateher un do te bertas
ku je ti o dashuri wooo
mos me le vetmin e enderrave te mia
dua te kem ty perseri wowo
dua tet kem ty perseri
dua tet kem ty perseri


Je Me Console

Je voulais savoir où tu es
Pourquoi tu brises me matinées
Je suis froid maintenant
A qui donnes-tu ton amour ?

Je me demande où je me suis trompé
Maintenant je t'attends dans le vieux parc
Là, j'y vois la brume du matin
Tes larmes n'y sont plus...

Refrain :
Et alors je crierai
"Ou es-tu mon amour?" woo
Ne me laisse pas dans la solitude de mes rêves
Je veux t'avoir à nouveau, wooo
Je veux t'avoir a nouveau

Je voudrais tant être avec toi
Comme quand tu étais dans mes bras
Que je t'enlace de toutes mes forces
Mon très cher amour

Tu me manques chaque jour, chaque nuit
Je ne peux plus arrêter mes larmes
Je te cherche en chaque lieu, chaque ciel
Je veux être avec toi pour toujours

Refrain :
Et alors je crierai
"Ou es-tu mon amour?" woo
Ne me laisse pas dans la solitude de mes rêves
Je veux t'avoir à nouveau, wooo
Je veux t'avoir a nouveau
Je veux t'avoir a nouveau

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019