Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Shkurt Dhe Shqip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Faktet flasin vet
Kush je ti vertet
Mos me lodh
Mos me mundo
Vehten ti ndrysho...
Nese gjen me mire
Nga un je elire
Gjej dike qe te mashtron
Nuk me behet vone.
Jo nuk me behet vone..

x-2
Te thuesh ke deshire
Ka edhe me mire
Ty asgje nuk te mjafton,
Vertet me ty nuk shkon
Vertet me ty nuk shkon...

Çdo gje qe un te them
Ty nuk te konvenon
Shkurt dhe Shqip,
Ti sme kupton,
Mbaron sot puna jone..
Sot e pergjithmon...

x-4
Te thuesh ke deshire
Ka edhe me mire
Ty asgje nuk te mjafton,
Vertet me ty nuk shkon
Vertet me ty nuk shkon...


Ky tekst u dërgua nga Adisa Blaugrane ;)Shkumbin Ismaili
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/10/2012


Shkumbin Ismaili - Shkurt Dhe Shqip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkurt Dhe Shqip".
3. Video është e këngës "Shkurt Dhe Shqip", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 1