Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Ndoshta Je Penduar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Si t'ja bej nuk e di
rrugës endem anë e mbanë
pik në zemër më kane mbet
ato fjalë që mi ke thëne (mi ke thëne)
nuk e di ti çfarë mendon
me ty jetën unë e ndaj
përsëri ti po gabon dhe më thua
nuk kam faj (nuk kam faj)

REF: 2x
Ti ndoshta je penduar
për fjalët që mi the
unë mbase prap të dua
por jo më sikur dje
(por jo më sikur dje)

Nuk e di si ndjehesh ti
kur më sheh kur më takon
At që ti ma bëre mua
asnjëherë nuk e pranon
se pranon...
më në fund ti e kuptove
në mes nesh diçka nuk shkon
të më kthehesh përsëri
vazhdimisht ti po tenton
por është shumë vonë...

REF:4x
Ti ndoshta je penduar
për fjalët që mi the
unë mbase prap të dua
por jo më sikur dje
(por jo më sikur dje)...


Ky tekst u dërgua nga bleonaShkumbin Ismaili
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/12/2017
Muzika: Shkumbin Ismaili
Teksti: Shkumbin Ismaili
Orkestrimi: Valter Beqo
Video Produksioni: MAX Production


Shkumbin Ismaili - Ndoshta Je Penduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Je Penduar".
3. Video është e këngës "Ndoshta Je Penduar", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 0