Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shkurta Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Shkurta Selimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Tetor 2017, Shkurta Selimi publikon videoklipin "Malli". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Fero, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Videoklipi u prodhua nga Filmnation. Më datë 24 Nëntor 2018, Shkurta Selimi publikon videoklipin "Pike Mu Bone". Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. Më datë 13 Prill 2019, Shkurta Selimi publikon videoklipin "A E Din Se". Muzika e këngës u pun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alina Shku

Rilinda Bajrami

Erina Sherifi

Erleta

Bena

Alba Ymerhalili

Ilda Krama

Rema Canolli

Merita Hasani

Biondina Latifi

Tags: Shkurta Selimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet