Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza - Dielli I Jetës Sime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dielli I Jetës Sime".
3. Video është e këngës "Dielli I Jetës Sime", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Dielli I Jetës Sime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"E Kam Emrin Kosovar"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00Sa shum me pelqen
Kur jam me ty
Ta them te verteten
Po per kta dy sy x2

Ref...x2
Dielli i jetes sime
Qe ngroh gjithmon
Sa te lumtun jeten
Sebashku e kalojm

Jeta jon e bukur
Si lule me flet
E lumtunia
Esht dashunia vet x2

Ref...x2
Dielli i jetes sime
Qe ngroh gjithmon
Sa te lumtun jeten
Sebashku e kalojm

Sa shum me pelqen
Kur jam me ty
Ta them te verteten
Po per kta dy sy

Jeta jon e bukur
Si lule me flet
E lumtunia
Esht dashunia vet

Ref...x2
Dielli i jetes sime
Qe ngroh gjithmon
Sa te lumtun jeten
Sebashku e kalojm

Sebashku e kalojm x4


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet