Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Veleshtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Veleshtare moj kokone veleshtare moj kokone
moj ta preksha syn e zi
moj ta preksha syn e zi

mora vesh se je sëmure
mora vesh se je sëmure tpaska ra e bardha li
tpaska ra e bardha li

veleshtare eja ke lala
veleshtare eja ke lala ti mbush dur me portokalla
ti mbush durt me portokalla

portokalla e limona
portokalla e limona veleshtare se bon nona
veleshtaren se bon nona


Ky tekst u dërgua nga Veleshtarja   arsimdiber

Shkurte Fejza - Veleshtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veleshtare".
3. Video është e këngës "Veleshtare", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0