Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza - Toka Dridhet-deti Po Gjëmon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Toka Dridhet-deti Po Gjëmon".
3. Video është e këngës "Toka Dridhet-deti Po Gjëmon", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Toka Dridhet-deti Po Gjëmon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Oj Kosove Nena Ime"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1989

1989-11-30T23:00:00+00:00heej toka dridhet deti po gjemon me 7 krajla shqipja po lufton mali malit ja percjell ushtimen bajram curri thrret hasan prishtinen ded gjo lulin o smajl qemajlin luigj gurakuqin bajon dhe mihalin azem bejta qetes po an prin me besa bese ja vdekje ja liri ja vdekje ja liri.

heej ne kuvend te burrave tek burimit lire rrjedhin 12 pika per atdheun e lire lidhet besa ne kuvend te junikut idriz seferi ne gryke et kaçanikut kryet kuçedres po ja shtyp me gure i urti plak gumon o per flamur ne krah te djathet prine aj ma trimi me dy kobure isa boletini isa boletini.

heej v anjen dita ora e fitores me kryelart hej ne atdheut kurores ismail qemajli shkalle e shkalle po ngjitet si valet e detit shqipja po valvitet kryt si harem o ne toka arbnore gjama u nis n'oborret mbreterore pas 6 shekujsh vuajtje ne roberi valoj i lire flamuri kuq e zi flamuri kuq e zi.

heej çdo gur e dhe qe fal trimnia u la me gjak qe falet djelmija gjiri i nanes kurr nuk shterroj lufta kosit por ajo vjet fishoj me kryetrimat kohen ndryshoj me djemt e arbrit luften fitoj pas 6 shekujsh vuajtje ne roberi valon i lire flamuri kuq e zi flamuri kuq e zi o hej.


Ky tekst u dërgua nga  ekremi
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet