Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Kendo Ti Bilbil Fushave Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

asht nje bilbil sa mir kendon
per nje vajz aj gezon
oh se kjo vajz me syt e zez
ja ka cue shpirtin pesh

oh se kjo vajz me syt e zez
ja ka cue shpirtin pesh

REF:
kno bilbil ti fushave
bash me kengen e vashave
ce kendon ledinave
pran e pran kodrinave (2x)

II
oh se bilbili ka ni hall
per ni vajz aj ka ni mall
oh te burimi po e pres
me ja pa dy syt e zez

oh te burimi po e pres
me ja pa dy syt e zez

REF:
kno bilbil ti fushave
bash me kengen e vashave
ce kendon ledinave
pran e pran kodrinave (2x)

REF:
kno bilbil ti fushave
bash me kengen e vashave
ce kendon ledinave
pran e pran kodrinave (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Publikimi: 01/12/2009Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet

Shkurte Fejza - Kendo Ti Bilbil Fushave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kendo Ti Bilbil Fushave".
3. Video është e këngës "Kendo Ti Bilbil Fushave", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.