Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Mushtisht 
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Shkurtja Shyhreti Remzia është një grup artistësh i njohur. Jane te lindura te rritura ne Mushtisht. Kane kenduar prej viteve te 70-ta neper skena ku jane bashkangjitur edhe Motrat Mustafa e te tjere. Se bashku kane realizuar disa albume sic jane: "Potpuri me Bylbylat e Mushtishtit" (2003), "Per Ju Bylbylat E Mushtishtit" (2005), "Bilbilat Potpuri" (2007), "Bilbilat E Mushtishtit" (2009). SHYHRETI- eshte e martuar dhe ka 5 femije 3 vajza e 2 djem. Eshte e martuar me Luan Salihun. Ka realizuar gjate kar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentBilbilat E Mushtishtit (2009)

★★★★★

Bilbilat Potpuri (2007)

★★★★★

Bylbylat Per Ju... (2005)

☆☆☆☆

Potpuri Kengesh Popullore Me Yjet (2001)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Principata3

Stupcat

Bilbilat E Mushtishtit

Aragona Band

Diadema

Maad Linkz

Bam

King Records

Rock Gjinis

Seleksioni 039

Tags: Shkurtja Shyhreti Remzia, Shkurtja, Shkurte Fejza, Shyhreti, Shyhrete Behluli, Remzia, Remzie Osmani, Bilbilat E Mushtishtit


Komente mbi këtë artist