Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - O Si Nuk Kam Fat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku je zemra ime moj
Sa kohe ste kam pare
Si lulja pa uje une per ty jam tha
Si lulja pa uje une per ty jam tha.

Ref
O si nuk kam fat
Te rri njehere me ty
Fjalet qe i kam mbrenda ne zemer
Ti them ne kater sy.

Ku je zemra ime moj
Sa kohe ste kam pare
Si lulja pa uje une per ty jam tha
Si lulja pa uje une per ty jam tha.

Ref
O si nuk kam fat
Te rri njehere me ty
Fjalet qe i kam mbrenda ne zemer
Ti them ne kater sy.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurtja Shyhreti Remzia - O Si Nuk Kam Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Si Nuk Kam Fat".
3. Video është e këngës "O Si Nuk Kam Fat", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0