Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Moj Lule Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Remzija...
Cpo vergllon oj lal bishti i tiganit
Moj lule moj lale
Cpo vergllon oj lal bishti i tiganit
Moj lule moj lale

Shkurtja...
E jam tuj bo moj lal meze jaranit
Moj lule moj lale
E jam tuj bo moj lal meze jaranit
Moj lule moj lale

Shyhretja...
Hajde dalim zemer te kalaja
Moj lule moj lale
Hajde dalim zemer te kalaja
Moj lule moj lale

Remzia Shkurtja Shyhretja...
Se me ty o shpirt me zu sevdaja
Moj lule moj lale
Se me ty o shpirt me zu sevdaja
Moj lule moj lale.


Ky tekst u dërgua nga Kipi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Moj Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Lule".
3. Video është e këngës "Moj Lule", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0