Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shonak

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  26
 • Emri i Vërtetë:
 • Marion Braholli
 • Vendlindja:
 • Korçë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shonak është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertetë Marion Braholli dhe që i vogël ai ishte nje dëgjues i rregullt i muzikës Hip-Hop. Ishin rreperat e asaj kohe frymezimi i tij që ti futej muzikës. Aktualisht këngët e tij i punon ne studion Radical Records ne Tiranë. Në Dhjetor 2017, Shonak merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "My Daling". Më datë 5 Shtator 2017, Shonak publikon videoklipin "5 Shkall". Teksti u shkrua nga Xhenty. Më datë 20 Qershor 2018, Shonak publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alby

Redis

Montano

Lekssi

Flory

Clevinjo

Klevi ABG's

El Ninjo

Ergi Zejnuni

Enemy


Tags: Shonak, Marion Braholli

Shonak në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet