Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shonak - Edhe 1 Nat  (Feat. Renato)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/02/2017

2017-02-26T16:36:09+00:00Ref x2 (Reno)
E nese don ti ikim diku larg
Ma fal pak ti zemren se un ty free ta jap
Ta jap un boten n duar vec eja pak ma ngat
Edhe 1 nat jo vetem per 1 Nat

PJESA 1(Shonak)
A thu se per dashni kam shum hate
Tgjitha cka don kam me ti fal leht
Ti je e imja e un jam I joti
Ket ndjenj qe kam per ty ma fali zoti

Afrohu ma afer ti ta tregoj
Dashurin si me kon n'onderr ta kerkoj
Mthoj nga tja plasim mu mke gati
Ndoshta esht hera fundit qe tbjen fati

Edhe 1 nat po du te tkem ne shtrat
Se je shum e mir sa du me tpas shum ngat
Shkoj nji vit po se harrova asnje cast
Me mir do ket qon sikur fat tkisha pas

PJESA 2(Reno)
A t kujtohen tash ty honey momentet tona
dhimbja loti nsy na tdy tash spo takona
mfal, nese un shpirtin ta kam vrar
po du me dit, nese ty malli a tka marr

my baby girl hajde dhe nji nat
du un me tpas afer du me tprek ty cdo Naat
me beso pak me shum
ama zemren jo sta jap t jap un dashuri pa fund

Come again come again vetem ty po du me tpa
come again come again
Yeahhhhhh

Kartolina (2)

0
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shonak:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet