Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Shonak - Letizia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/10/2018

2018-10-16T17:31:01+00:00se 1

Aparenca jote etjen ma shton
Ata t’mundohen sa dojn po si na sun e bojn
Ti mos u bo xheloze dhe nese shkoj me tjeter
Dashnia aq e madhe sa shprehet vec me veper

Nese ato folin per mu mos i ngjo
Se ty xheloze dun me t’bo
Un tnjoh shum mir n’çdo aspekt je perfekte
Nuk bon me t’lon je pa defekte

Ato shofin ondrra lali
Amo gabimet sja fal ky djali (yeeeah)
Ti nuk bon gabime
Se nuk tlen ato premtime

Chours:

O Letizia po m’emocionon
Për na t’dy kurr nuk o von
Hajde shkojm te shpia
Ty t’mbaj n’pllom t’dores sikur te tkisha fmija

Verse 2

O Letizia ma jep nje mundsi
Mos mbaj inati garant po thu nuk e di
Ti m’hyne nmendje si me magji
My love Letizia mos ki xhelozi

Jam i ftum si special ajo ka ardh me mngju
Stilin ma dojn you know
Pishman kurr su bona per ty (ah)
Edhe i dehun su bona per ty

Mbeso ti ke me kon, e fundit per mu
Time for bi**hes jo sdu me harxhu
Tu leviz neper rrug jena njo
Dun bi**hes dun me nejt por no no no

Chours:

O Letizia po m’emocionon
Për na t’dy kurr nuk o von
Hajde shkojm te shpia
Ty t’mbaj n’pllom t’dores sikur te tkisha fmija

Autro(x2)
Hajde shkojna diku larg
Me pi coco edhe bari
With my lova lova bojna party


Më Shumë Këngë Nga Shonak:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet