Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shota Baraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  61
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Shota Baraliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shota Baraliu eshte nje vajze e re dhe eshte shume e lidhure me ekanin shqiptarë. Ajo është nje:Kengetare, Aktore dhe Top modele. Ne e kemi pare shum shpesh ne ekranin tone pasi qe ajo perveq kengeve shume te bukura qe na sjell ne televizion ajo ka marre pjese edhe si aktore ne nje nga serialet vendore me te shikuara te Kosoves, pikerisht tek seriali vendor: "Familja Moderne". Ajo nuk e le pas as aktrimin per te cilin kengetarja ka nje simpati ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Njomza Kallaba

Monika Salihu

Dafina Dauti

Mjellma Berisha

Bleta Mulliqi

Valentina Rama

Teuta Kurti

Diellza Kolgeci

Fjolla Morina

Jehona Sopi

Tags: Shota Baraliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet