A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpëtim Saraçi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  25
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 49
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shpëtim Saraçi is a very famous songwriter and instrumentist. Shpëtim Saraci është kompozitor i njohur shqiptar. Jeton ne Tiranë dhe është i martuar me këngëtaren Mira Konçi. Ai ka një krijimtari të pasur artistike dhe është pjesëmarrës në të gjitha aktivitet kulturore të rëndësishme të vendit. Saraçi është vlerësuar me shumë çmime, duke dhënë një kontribut të vyer e të pazëvendësueshëm në muzikën shqiptare dhe festivalet e fundvitit....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Mira Konçi

(His wife)

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See More

  • Songs:

» Dërgo Një Këngë »
Related Artists:

Pandi Laço

Avni Qahili

Florent Boshnjaku

Adrian Hila

Ardian Kastrati

Palokë Kurti

Gojart Ferati

Mithat Sadiku

Dorian Gjoni

Bini Nebihu


Tags: Shpëtim Saraçi, Shpetim Saraci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019