Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Deda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Shpat Deda është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ne moshen 18 vjeçare, Shpati shkoi per studime per biznes ne Bullgari dhe atje do te behej pjese e grupit “Quiet Hours”. Gjate kohes se Universitetit, ai pati mundesi te realizonte krijimet e tij te para. Prezantimi I tij si kengetar per publikun e gjere ka ndodhur pikerisht ne emisionin “Unplugged” ne Top Channel. Me pas prezantohet ne Top Fest 5 dhe triumfon me cmimin “Best New Artist”. Kenga e tij “Enderroj” u kthye ne nje hit. Shpat Deda, një...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥Shkëndijë (2014)

Molla E Pare


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Metiz

Neki Emra

Korab Shaqiri

Vedat Ademi

Berkan

Joni Aliraj

Kelly

Klajdi Musabelliu

Erik Lloshi

Klejvis Saliaj

Tags: Shpat Deda, Shpat Dedaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet