Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Shpat Deda & Joss Stone - N'shpirt Me Ka Rrit (Duet)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/09/2018

2018-09-13T11:43:54+00:00[Shpat Deda:]
Sa larg unë po shoh me ty
E sa shumë unë pe du ket ngjyrë
Une për sa kohë t'gjatë unë
ty t'kom lypë
E tash ma n'fund t'kom gjetë
dhe s'po kom shkallë me hypë une

[Joss Stone:]
Unë se kom ditë që qesi shije ka
fjala dashni, oh jo
M'kane tregu po tash me ra me pa,
pe di, pe di...
Kush kish thonë qe ka me ardhe
kjo kohë ti me m'pasë n'dorë

[Shpat Deda:]
Njejten kohë fati s'ka me lonë
na të dytë me qenë njo, jo, jo
U sa shumë po du me mujtë
ketë fat me ndrru unë se jom dashnu
veq venin edhe kohën e kom gabu

[Bashkë:]
Po prapë se prapë krejtë kjo pervojë me ty,
mi ka çelë sytë
Shumë sene t'bukra n'zemër mi ka kthy
e n'shpirtë m'ka rritë...

[Shpat Deda:]
O zemra jeme mos u prek
Se jom i lumtunë që t'kom n'jetë,
Po nëse smujë me t'pa qysh une du,
Kom me u pajtu, s'kam me u pendu
Unë s'e kom ditë që qesi shije ka fjala dashni.. oo jo...
M'kane tregu po tash me ra me pa, pe di pe di...

[Bashkë:]
S'e kom ditë që qesi shije ka
fjala dashni, jo, jo
M'kane tregu po tash me ra me pa,
pe di, pe di..

[Joss Stone:]
pe di, pe di
I know, I know
I know, I know
Yes I know this
Yes I know this
It's impossible
to hold you like I want to

[Shpat Deda:]
S'e kom ditë që qesi shije ka
fjala dashni, jo, jo
M'kane tregu po tash pe di...


Më Shumë Këngë Nga Shpat Deda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet