Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo është E Dashura E Re E Shpat Kasapit

Nuk ka akoma asnjë votë

[04-10-2015]
Këngëtari Shpat Kasapi ka prezantuar para fansave të dashurën e tij të re. Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj ai nuk është se është përfolur më për ndonjë lidhje të re dashurie.

Por tashmë është bërë e ditur që ai në krah ka një bukuroshe dhe ajo quhet Albjona Muharremaj, ndërsa sigurinë për këtë lajm e kanë dhënë vetë ata pasi sipas shoqërisë ata janë parë së bashku disa herë edhe në publik madje duke kaluar edhe çaste intime.

Ashtu si dhe Afërdita që ishe top modele, edhe Albjona është e tillë madje ajo aktualisht është edhe Miss Diaspora. Në foto mund të shihni Shpatin dhe të dashurën e tij të re. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet