Më mbaj mend (për 1 muaj)


Përqafimi I Shpatit Me Adelinën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
[07-04-2016]
Qysh prej kohës kur Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj ishin në një lidhje, shoqja më e mirë e çiftit ishte Adelina Tahiri. Pasi çifti u nda, Afërdita dhe Adelina prishën shoqërinë e tyre, kështu duke humbur kontaktet edhe me Shpat Kasapin.Fotografi i gazetës Panorama, i ka zënë “mat” Shpatin dhe Adelinën duke u përqafuar në rrugët e Tiranës. Me sa duket ata i kishte marrë malli për shoqërinë e vjetër dhe po çmalleshin në mes të rrugës.Adelina Tahiri aktualisht po qëndron në Tiranë pasi është bërë pjesë e spektaklit “Your Face Sounds Familiar”, ndërsa Shpati ishte në Tiranë për një mbrëmje muzikore.
 (Express)Komente mbi këtë artikull