Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shpat Kasapi - Nuk Jam Si Ti (Dashuria Jon Mori Fund)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Si Ti (Dashuria Jon Mori Fund)".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Si Ti (Dashuria Jon Mori Fund)", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Nuk Jam Si Ti (Dashuria Jon Mori Fund)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Sillu Pshtillu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00



Me Kaq e pat kjo pune
dashurja jon mori fund
kesaj here po te them
me shume se bindshem

Sa here sa here te kam than
nuk e di pse spom kupton
dije mire qe une dhe ti jemi te
ndryshem

Ref.
Nuk jam si ti qe te shtirrem
e veq te flas tani pot le e per
mua ndaq edhe plas
dy bota te ndryshme nuk ngjajn
nuk jemi njesoj un ate e dua si
ti nuk e tradhtoj

Rruget tona ndahen qe sod
ska nevoj per lutje dhe lot
kesaj here po te them me shume
se bindshem

Do ta gjej nje tjeter un
do ta gjesh nje tjeter dhe ti
dije mire se une dhe ti jemi te ndryshem

Ref.(3x)
Nuk jam si ti qe te shtirem
e veq te flas tani po te le
e per mua ndaq edhe plas
dy bota te ndryshme nuk ngjajn
nuk jemi njesoj une ate e dua
si ti nuk e tradhtoj

une ate e dua si ti nuk e tradhtoj


Ky tekst u dërgua nga Dina




Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet