Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Sa E Sa Mëkate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Sa e re sa dinake
Me shikon sheh ura zi
Hajde thuaj se me plase
Po te flasin ata sy

Mos u bo ritmatike
Mos u bo se nuk me sheh
Shum je karakteristike
Bohesh sikur se s'me njeh

Ref (2x):
Sa e sa mekate ti
Po me del shikom mua ne sy
Po e zjarrte po me kall hey
Qas bej per ty hey hey

S'me flet veq me shikon
Then se me simpatizon
... Sa ti dua eja vetem pak me mua

Mos u bo ritmatike
Mos u bo se nuk me sheh
Shum je karakteristike
Bohesh sikur se s'me njeh

Ref (8x):
Sa e sa mekate ti
Po me del shikon mua ne sy
Po e zjarrte po me kall hey
O qas bej per ty ty hey hey

Po me zjarrte hey
Po me kall hey
Qas bej per ty ty hey hey


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Shpat Kasapi
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Shpat Kasapi - Sa E Sa Mëkate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Sa Mëkate".
3. Video është e këngës "Sa E Sa Mëkate", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0