Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Flirton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flirton".
3. Video është e këngës "Flirton", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shpat Kasapi - Flirton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/01/2009

2009-01-23T20:16:17+01:00Flirton sa her takon ti syt e saaj
syt e saaj ëndërron të zgjosh deshiren
e trupit t´ saaj e trupit saaj kupton
nga ankthi yt dhe kjo me torturon

se edhe ti te zemres saj nje vend kerkoon
kerkoon sa shpesh sa shpesh e kam goditur
shikimin tend shikimin tend dhe ti dhe ti me
kryet ulur nje fjal se fleeet nje fjal se fleet

e ajo më e pafajshmja ne bot në heshtje
buzen e kafshon më koot ne e shohim si e
mban një lot pse ndodhi o zoooot o zooot

e dua falma qe e dua e dua dhe pse mir e
di që gaboooj por te ndahesh nga ajo s´kerkooj
e dua falma qe e dua e dua dhe pse mir e
di që gaboooj por te ndahesh nga ajo s´kerkooj

e duaaa e duaaa e duaaa
e duaaa e duaaa e duaaa
aaaaaaaaaaëëë na na na na

flirton me ëmbëlsin e shpirtit t´saj e shpirtit
t´saaaj e shoh si ajo fshihet nga ndjenjë e saaj
nga ndjenjë e saaaj rrnon këndimiiii po nuk ka
faj ajo edhe une te zemre saj nje vend kerkoooj

degjom miku im më degjoooo ç´është kjo
ndjenjë për zjarret që të pushtoooj a ja vlen e
jotja dashuriii ta lësh në mes te udhes ktë miqsi
si gjdo e mir diqka sakrifikon pse ndodhi o zot

a ja vlen e jotja dashuri ta lësh në mes të udhës
kët miqësi e dua e dhe pse mir e di që gaboj
por t´me ndash nga ajo s´kerkooojj
e dua falma qe e dua e dua dhe pse mir e

di qe gaboj për te ndahesh nga ajo s´kerkoooojj
e dua falma qe e dua e dua dhe pse mir e di
që gaboj por te ndahesh nga ajo s´kerkoooojjj

e dua falma qe e dua e duaaaaaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Tali
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë