Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Shpat Kasapi - O Sa E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Live"

Këngë e albumit:

"Gajdexhiu"
o sa e kam dasht nje zambak te bardh
o me mashtroj moj nene
me mori ne qaf

ref.
pa shiko si pikojn lot e mia
ne mes nesh ka lidur dashuria
pa shiko si pikojn lot e mia
ne mes nesh ka lidur dashuria

aman mos ma mbaj koken me nje an
o me gjith zemer moj un ty te kam dasht
aman mos ma mbaj koken me nje an
o me gjith zemer moj un ty te kam dasht

ref.
pa shiko si pikojn lot e mia
ne mes nesh ka lidur dashuria
pa shiko si pikojn lot e mia
ne mes nesh ja lindur DASHURIA


Ky tekst u dërgua nga Lela
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet