A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shpat Kasapi - Mall


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Medikament"


Boll e heshtur kete nate
pikur loti diku ra,
iku ajo dhe me laaa
hapat lehte i degjoj
dera hapet, une shikooj
por e kot nuk esht ajoo
lutem zemer, lutem kthehu tiii
ne dhomen time prishe ket qetsi

Ref:
A thua pse per mua ti
nuk ndjen me mall
a thua ti ke qen
dhe egziston vertet
e ajo ndjenj per ty dikur
qe ndizte zjaarr
ne nje kujtes mbeti vetem nje poorta

Horizonte pa fundsi
une ty te imagjinoj
sikur doren ta shtrengooj
iku larg ne largesi
pyes veten, na kujton
kjo dilem me mundooon
lutem zemer, lutem kthehu tii
ne dhomen time prishte ket qetsi

Ref:
A thua pse per mua ti
nuk ndjen me mall
a thua ti ke qen
dhe egziston vertet
e ajo ndjenj per ty dikur
qe ndizte zjaarr
ne nje kujtes mbeti vetem nje poorta


Lyrics submited by Alina & Fjolla
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019