A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shpat Kasapi - Ishin Puthe Mekatare


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"

Song from the album:

"Hite Vere 2011 Cd 1"

Song from the album:

"Sa Me Lendoi"


Dje me the te dua teper
sonte me dike tjeter
Ma shkatrron jeten
sa ke ndryshuar
qe te deshta si duket kam gabuar

Ref (2x):
Ishin puthje mekatare
aty dikur ku mi fale
zemren tende sjam i vetmi
tash ben pjes edhe ai tjetri

Ky sosht gabim i vetem
ti paske dhe nje tjeter
Tash mos kerko falje
nga une u ndave
Do t'vajtoj kjo zemer qe e vrave

Ref (2x):
Ishin puthje mekatare
aty dikur ku mi fale
zemren tende sjam i vetmi
tash po me pyesin edhe ai tjetri


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019