Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Shpat Kasapi - Njeher Zemra Falet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Sa Më Lëndoi"
Shum kujtime ka kjo zemra ime
ky shpirti im
Shum kujtime mi le lendime
dhimbje pa mbarim

Sa e bukur ishe zemra foli ndryshe
nuk me deshte fort
Me dole tradhtare

Ref (2x):
Ti je e mire se edhe une kam zemer
sikur ti njesoj ti je mire se prap
te une do te kthehesh jo me ste pranoj

1 her zemra falet
1 her zemra ndalet

Kurr sum don tradhtija mbaron dashuria


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet