Shpend Hysaj
Shpend Hysaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Shpend Hysaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2017, Shpend Hysaj merr pjesë në The Voice of Albania 6....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0