A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpend Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Shpend Latifi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shpend Latifi eshte kengetar dhe producent muzikore. Ishte finalist “Ethet 3″, ai ka kompozuar shume kenge te suksesshme per vete dhe per kengetare dhe grupe te tjera. Shpendi performon shpesh ne pube dhe koncerte te ndryshme me grupe si: Orchieda, Opium, Explorer etj. Ai punon si producent tek Jukebox Production. Shpend Latifi është profesor i gjuhës angleze. Në jetë ka dy dashuri që i kultivon mirë. Tradicionalisht janë të njohur si familje ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindon Berisha

Loni Gashi

Xhustino Hasani

Egland

Egzon Krasniqi

Aurel Thellimi

Anxhelo Miho

Papush Sadiku

Elisa

Stefan Marena


Tags: Shpend Latifi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019