A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Shpend Latifi - Rruget Tona


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2013

2013-10-23T06:13:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rruget Tona" kënduar nga Shpend Latifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shpend Latifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Telex. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

rrugët tona nuk takohen
edhe pse të dyt e donim këtë
nuk besoj më në dashuri , as në fat të mirë
ndëgjoj këngën që e deshtëm
e ndjej atë që e ndjenim ne të dy
ndoshta t'duket qesharake
por ti më mungon

duhet jetën ta jetoj
duhet këngën ta këndoj cdoherë
vetëm të harroj uuuuu uuuu


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019