A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Shpend Latifi - S'jan Si Ti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2016

2016-06-30T19:25:55

Muzika & Teksti:

Shpend LatifiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'jan Si Ti" kënduar nga Shpend Latifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shpend Latifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019