Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpeta Sound

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Shpejtim Gashi
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
Shpeta Sound është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Astrit Halimi

Ocko Vasilkovski

Gridi Kraja

Edmond Veizaj

De Vox

Gent Bejko

Miron Kotani

Muharrem Xhediku

Alfred Capaliku

Ardit Roshi

Tags: Shpeta Sound, Shpetasound, Shpejtim Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet