A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpetim Franca

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shpetim Franca është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 14 Prill 2018, Shpetim Franca publikon videoklipin "Me 40 Vet". Muzika e këngës u punua nga vetë Shpetim Franca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mentor Kollari

Redioni

Xhevdeti

Sardi Gs

Ylber Franca

Astrit Rrenja

Lavdim Kasumaj

Geni Vesholli

Fonci Nomja

Enver Ahmeti


Tags: Shpetim Franca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019