Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shpresa Gashi - Hedhni Valle, Vasha Të Reja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hedhni Valle, Vasha Të Reja".
3. Video është e këngës "Hedhni Valle, Vasha Të Reja", por nuk këndohet nga Shpresa Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpresa Gashi - Hedhni Valle, Vasha Të Reja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

31/05/2016

2016-05-31T13:44:03+00:00Diku larg një këngë dëgjohet ha, ha, ha, ha
Në qetësi kujtimi zgjohet ha, ha, ha, ha
Mall i shkuar, zjarr i shuar
N’vegim ti vjen, rrinim zgjuar, rrinim zgjuar
Rrinim atëherë.

Ref.:
Hidhni vallen vasha t’reja
Sonte le t’ju ndezë hareja
Kënga juaj shpirtin ma rrëmben.
Bini lodra mos pushoni
Sonte gëzimin ju ma shtoni
Sonte bashkë me ju dua të këndoj.
Diku….

Ref.:
Hidhni vallen vasha t’reja
Sonte le t’ju ndezë hareja


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gashi:


Komente mbi këtë këngë