Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shpresa Gashi - Oh Moj Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Moj Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Oh Moj Bukuroshe", por nuk këndohet nga Shpresa Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpresa Gashi - Oh Moj Bukuroshe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/09/2010

2010-09-12T17:29:56+00:00O moj bukuroshe synin kur ta pash
at dit kur kalojshe
dy tri fjale ti thash
O moj bukuroshe synin kur ta pash
at dit kur kalojshe
dy tri fjale ti thash

hajde shpirti im hajde shpirt im hajde o ti
se pa ty jeta mash e zbras gjithnji 2X

Prandaj bukuroshe eja te kendojm
trrim keshtu nket moshe
jeten ta kaloim

Hajde shpirti im hajde shpirt o ti
se pa ty jeta mash e zbarz gjithnji
Hajde shpirti im hajde shpirt o ti
se pa ty jeta mash e zbarz gjithnji


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gashi:


Komente mbi këtë këngë