A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpresa Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44
BIOGRAFIA: Shpresa Gojani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Për Shpresën plot gojë mund të thuhet se është një nga vokalet më të mira që ka skena muzikore shqiptare dhe duket se ka vendosur që të bëj karrierën e saj dhe t’i përkushtohet gjithmonë muzikës por pa bërë shumë zhurmë. Zhurma më e madhe e saj është puna, të cilës i është përkushtuar dhe po e bën shumë mirë, jo vetëm në klipe, mbrëmje muzikore, por edhe në dasma. Shpresa është e shkolluar në muzikë dhe është femra e parë kosovare që ka studiuar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zyle Krasniqi

Hidajete Miftari (Hida)

Edita Gashi

Lendita Selimi

Sala Bekteshi

Vlora Duraku

Lumturie Axhami

Sevi

Irma Gurakuqi

Mimoza Abedini


Tags: Shpresa Gojani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019