A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpresa Ranxa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Shpresa Ranxa is a popular singer of Easy Listening & Shkodra's Traditional music. Në Dhjetor 1983, Shpresa Ranxa merr pjesë në Festivali i 22-të në RTSH me këngën "Rritesh Nëpër Vite"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Stela Brahimllari

Venera Imeri

Blerina Kastrati

Herolinda Bucaliu

Dhurata Haliti

Arta Grajqevci

Lina

Gentiana Bujupi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Gledis


Tags: Shpresa Ranxa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019