A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpresim Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Shpresim Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai quhet Shpresim Ahmeti dhe është student shqiptar në Gjermani. I riu ka dalë në skenën e shfaqjes së tretë të sezonit të gjashtë të “The Voice of Germany” dhe ka mahnitur jurinë e publikun me zërin e tij. Talenti i 18-vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkruar për “zërin e tij brilant”. Më zërin e tij, bëri që juria të mendonte se mos në skenë janë dy persona dhe kështu hezituan që në fillim të shtypin edhe botonin. Më pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Stenaldo Mëhilli

Loni Gashi

Sardi Strugaj

Andi Stafuka

Noga

Red Bloody

Dylan

Yll Limani

Petrit Geci

Vali Kuqi


Tags: Shpresim Ahmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019