Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresim Zylbehari - S'të Kërkoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mos mendo
se aq shpejt mua do të më harojsh
dije mirë se unë s´të kërkoj
ndoshta nesër dikë tjetër ti do dashurosh
puthjen time kur zdo ta shijojsh

Sa do që të më lutesh
falje mua të më kërkosh
përseri unë për ty
zdo të kem kohë

REF
Erdhi dita e fundit
çfarë ndodhi nuk e di o shpirt
ike apo mbete
për mua s’ka rëndësi

Ishe yll që ndirçoje vetëm në dhomën time
pse je shuar jo nuk e kuptoj
ishe fjala që më sjellje mua shumë gëzime
emrin tend zdua ta dëgjoj

Zdua buzëqeshje nga buzët e tua
zdua tkërkojsh falje
falje jo nuk dua bejbe

REF
E erdhi dita e fundit
c’farë ndodhi nuk e di o shpirt
ike apo mbete
për mua s’ka rëndesi






Shpresim Zylbehari - S'të Kërkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'të Kërkoj".
3. Video është e këngës "S'të Kërkoj", por nuk këndohet nga Shpresim Zylbehari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresim Zylbehari:


Komente 0