A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpresim Zylbehari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Shpresim Zylbehari është një këngëtar i njohur. Shpresim Zylbehari eshte nje nder kengetar me i njohur ne Gostivar. Feja e Shpresimit eshte musliman. Shkollen e larte e ka kryer ne "see-university tetovo" fakluteti i administrim biznesit. Pjesemarres ne Nota Fest 2003 dhe 2004. Në Prill 2006, Shpresim Zylbehari merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mijëra Fjalë". Më datë 27 Prill 2008, Shpresim Zylbehari publikon videoklipin "S'të Kërkoj". Më datë 24 Qershor 2009, Lori & Sphresim Zyl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Lutfiu

Elvir Hasani

Miki

Aurel Amzai

Ylber Idrizi

Ylker Baliu

Napoleon

Trim Jakupi

Demush Malaj

GT


Tags: Shpresim Zylbehari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019