Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresim Zylbehari - Vec Nje Here Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Veç një herë më ke puthur
Një herë në jetë
Por afshi yt mbi mua
Ende ka mbet

II
Edhe pse për momentin
Zemra afër s’të ka
Kjo s’do të thotë
Që për ty s’rrah

III
Rrugët që i kemi ecur
Vendet ku ishim bashkë
Ishin plot gjallëri por
Të zbrazura janë tash

IV
Dhembja ime thellohet
Sikur një oqean
Kur e di që
Me ty s´jam

Ref
Për buz’të e tua
Digjem çdo natë
Nuk më del shpirti
Pa i shijuar prap


Ky tekst u dërgua nga Lalushe

Shpresim Zylbehari - Vec Nje Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Nje Here".
3. Video është e këngës "Vec Nje Here", por nuk këndohet nga Shpresim Zylbehari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresim Zylbehari:


Komente 0